SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt/andra hälft.

Alm. Rektangulär löstagbar bricka med metallhandtag. Längd 85, bredd 48, höjd 61 cm.

Smärre slitage, obetydliga fläckar.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
31 aug 2019 20:48
2 400 SEK
31 aug 2019 20:47
2 200 SEK
31 aug 2019 20:47
2 200 SEK
31 aug 2019 20:47
2 000 SEK
31 aug 2019 20:47
1 900 SEK
31 aug 2019 20:46
1 800 SEK
31 aug 2019 20:46
1 700 SEK
28 aug 2019 23:46
1 600 SEK
26 aug 2019 8:08
1 500 SEK
26 aug 2019 8:08
1 400 SEK
25 aug 2019 14:51
1 100 SEK
24 aug 2019 13:42
1 000 SEK