VAS, keramik. Jugend, Höganäs, 1900-talets början.

Glaserad gods, med hänklar, naturalistiskt driven dekor. Höjd 18 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 109
107
123
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
1 aug 2019 19:50
1 109 SEK
1 aug 2019 19:50
1 100 SEK
1 aug 2019 15:57
1 000 SEK
1 aug 2019 15:57
950 SEK
1 aug 2019 10:34
600 SEK
1 aug 2019 10:34
550 SEK
26 jul 2019 12:30
510 SEK
26 jul 2019 12:30
460 SEK
26 jul 2019 12:09
405 SEK
26 jul 2019 12:09
355 SEK
25 jul 2019 21:20
350 SEK
25 jul 2019 10:17
300 SEK