Madeleine Pyk – en samling F769

CHAMPAGNEKUPOR, 10 st, glas, 1920-tal.

Höjd 18,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 550
242
277
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
8 aug 2019 18:28
2 550 SEK
8 aug 2019 18:28
2 402 SEK
8
8 aug 2019 17:11
2 201 SEK
7 aug 2019 22:15
2 001 SEK
7 aug 2019 22:15
2 000 SEK
7 aug 2019 19:39
1 900 SEK
6 aug 2019 21:16
1 800 SEK
6 aug 2019 8:27
1 500 SEK
5 aug 2019 19:01
550 SEK
5 aug 2019 9:02
500 SEK
2 aug 2019 14:12
450 SEK
1 aug 2019 20:37
300 SEK