BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, ett par, "Zero", 1900-talets senare hälft.

Vitlackerad perforerad metall. Mått 23x27 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 aug 2019 12:42
1 800 SEK
6 aug 2019 17:36
800 SEK
6 aug 2019 10:46
700 SEK
2 aug 2019 17:08
300 SEK