Arne Jones E1299

CARL MILLES, efter, väggplakett, terracotta. signerad C MILLES och numrerad 36/200

Antik musa i relief. Ca 25 x 40 cm

Smärre slitage. Fläckar.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
11 aug 2019 21:12
2 200 SEK
7 aug 2019 18:06
2 000 SEK
6 aug 2019 9:18
1 900 SEK
5 aug 2019 19:05
1 800 SEK
5 aug 2019 14:41
600 SEK
5 aug 2019 14:38
550 SEK
5 aug 2019 13:20
500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06