TAKLAMPA, två stycken, troligen Vanja Sorbon Malmsten, 1900-talets slut.

Skärm i papper med inneslutna växter. Diameter ca 60 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
12
3 aug 2019 17:20
2 400 SEK
11
3 aug 2019 16:28
2 200 SEK
10
3 aug 2019 16:27
2 000 SEK
11
3 aug 2019 16:27
2 000 SEK
10
2 aug 2019 21:43
1 650 SEK
9
2 aug 2019 21:43
1 550 SEK
9
2 aug 2019 18:40
1 500 SEK
8
2 aug 2019 18:40
1 400 SEK
8
2 aug 2019 16:09
1 000 SEK
2 aug 2019 16:09
950 SEK
1 aug 2019 14:05
900 SEK
1 aug 2019 11:13
850 SEK
31 jul 2019 22:59
800 SEK
31 jul 2019 11:12
750 SEK
30 jul 2019 2:09
700 SEK
30 jul 2019 2:09
650 SEK
29 jul 2019 22:25
550 SEK
29 jul 2019 22:25
500 SEK
29 jul 2019 14:10
450 SEK
29 jul 2019 14:10
400 SEK
28 jul 2019 18:39
350 SEK
28 jul 2019 11:08
300 SEK