Madeleine Pyk – en samling F769

CG HALLBERG, vas, silver, Stockholm, 1910, 456 gram.

Invändigt förgyllt. Höjd 27 cm.

Slitage, buckla.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
31 jul 2019 16:16
2 500 SEK
30 jul 2019 22:03
2 002 SEK
26 jul 2019 12:49
1 600 SEK
25 jul 2019 16:40
1 500 SEK
24 jul 2019 21:08
550 SEK