VASER, 7 stycken, stengods, "Wallåkra".

Artur Andersson, tre signerade, höjd 10-23,5 cm.
En signerad BK, höjd 7 cm.
3 udda, höjd 10,5-18 cm.

Slitage, en med smärre nagg.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
2 aug 2019 17:06
2 000 SEK
2 aug 2019 17:05
1 900 SEK
2 aug 2019 17:04
1 800 SEK
2 aug 2019 17:02
1 500 SEK
2 aug 2019 16:25
1 100 SEK
28 jul 2019 16:55
1 000 SEK
28 jul 2019 15:57
350 SEK
27 jul 2019 23:00
300 SEK