Madeleine Pyk – en samling F769

ARTHUR ANDERSSON, vaser, tre stycken, stengods, "Wallåkra", 1960/70-tal.

Höjd 11,5-29 cm.

Slitage. Obetydliga fotringsnagg på en.

Klubbat pris
1 500
142
164
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 aug 2019 17:51
1 500 SEK
2 aug 2019 17:50
1 250 SEK
2 aug 2019 13:49
1 050 SEK
2 aug 2019 13:45
800 SEK
2 aug 2019 13:39
600 SEK
29 jul 2019 20:08
400 SEK