Arne Jones E1299

KARMSTOLAR, 6 st, Arrben, Italien, 1980/90-tal.

Kromad metallstomme, rygg och sits i läder.
Bredd 59 cm, höjd 75 cm, sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Klubbat pris
7 400
702
803
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
10
3 aug 2019 21:43
7 400 SEK
12
3 aug 2019 21:43
7 200 SEK
10
3 aug 2019 21:43
7 000 SEK
12
3 aug 2019 21:43
6 200 SEK
10
3 aug 2019 21:43
6 000 SEK
12
3 aug 2019 21:42
5 200 SEK
10
3 aug 2019 21:42
5 000 SEK
10
3 aug 2019 21:37
4 300 SEK
11
3 aug 2019 21:32
4 100 SEK
10
3 aug 2019 21:32
4 000 SEK
10
3 aug 2019 21:31
3 900 SEK
9
3 aug 2019 19:32
3 700 SEK
3 aug 2019 19:31
3 500 SEK
9
3 aug 2019 19:31
3 500 SEK
3 aug 2019 17:07
3 300 SEK
8
3 aug 2019 16:50
3 100 SEK
3 aug 2019 16:50
3 000 SEK
3 aug 2019 13:38
2 900 SEK
8
3 aug 2019 6:41
2 700 SEK
31 jul 2019 9:10
2 500 SEK
30 jul 2019 21:37
2 200 SEK
30 jul 2019 20:42
1 600 SEK
30 jul 2019 16:44
1 500 SEK
29 jul 2019 11:40
1 300 SEK
29 jul 2019 0:12
1 200 SEK
28 jul 2019 10:18
1 100 SEK
26 jul 2019 19:57
1 000 SEK
26 jul 2019 16:03
500 SEK