Ole Wanscher

(Danmark, 1903-1985)
Ole Wanscher
(Danmark, 1903-1985)

OLE WANSCHER, fåtöljer, ett par, Poul Jeppesen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsad bok. Lösa plymåer i rygg och sits. Märkta med plakett. Sitthöjd ca 40 cm.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
5 800
506
529
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
7 aug 2019 16:54
5 800 SEK
7 aug 2019 16:52
5 600 SEK
7 aug 2019 16:52
5 500 SEK
7 aug 2019 16:52
5 400 SEK
8
7 aug 2019 16:52
5 200 SEK
7 aug 2019 8:59
4 900 SEK
7 aug 2019 8:59
4 700 SEK
7 aug 2019 8:58
4 500 SEK
7 aug 2019 8:58
4 300 SEK
6 aug 2019 19:02
4 100 SEK
6 aug 2019 14:50
3 900 SEK
5 aug 2019 21:15
3 700 SEK
5 aug 2019 14:39
3 500 SEK
5 aug 2019 14:22
3 200 SEK
5 aug 2019 14:07
3 000 SEK
2 aug 2019 23:00
2 500 SEK
2 aug 2019 18:57
600 SEK
2 aug 2019 7:52
550 SEK
1 aug 2019 18:28
500 SEK

Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57