Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFA, "Domino" Natuzzi, Italien, 2000-talets början.

Klädd i svart skinn. tresits, två armstöd, svart skinn. Armstöd med varsin avställningsyta i plexiglas. Längd ca 247 cm. Sitthöjd ca 38 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 900
370
423
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
5 aug 2019 21:38
3 900 SEK
5 aug 2019 21:35
3 700 SEK
5 aug 2019 21:32
3 500 SEK
5 aug 2019 21:32
3 500 SEK
5 aug 2019 21:31
3 300 SEK
5 aug 2019 21:31
3 100 SEK
5 aug 2019 21:31
3 000 SEK
5 aug 2019 21:30
2 700 SEK
5 aug 2019 21:30
2 500 SEK
5 aug 2019 21:30
2 200 SEK
5 aug 2019 21:22
2 000 SEK
2 aug 2019 18:21
1 900 SEK
2 aug 2019 11:15
1 800 SEK
2 aug 2019 8:34
1 600 SEK
1 aug 2019 21:35
1 500 SEK
1 aug 2019 14:02
400 SEK
30 jul 2019 11:46
350 SEK
30 jul 2019 5:17
300 SEK