SOFFA, "Domino" Natuzzi, Italien, 2000-talets början.

Klädd i svart skinn. tresits, två armstöd, svart skinn. Armstöd med varsin avställningsyta i plexiglas. Längd ca 247 cm. Sitthöjd ca 38 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 100
270
283
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 aug 2019 21:36
3 100 SEK
5 aug 2019 21:36
3 000 SEK
5 aug 2019 21:36
2 800 SEK
5 aug 2019 21:36
2 600 SEK
5 aug 2019 21:35
2 400 SEK
5 aug 2019 21:35
2 200 SEK
5 aug 2019 21:30
2 000 SEK
5 aug 2019 19:22
1 900 SEK
5 aug 2019 19:21
1 800 SEK
5 aug 2019 19:21
1 200 SEK
5 aug 2019 19:20
1 100 SEK
1 aug 2019 14:03
400 SEK
30 jul 2019 11:46
350 SEK