ARKIVSKÅP, 1900-TALETS MITT

ARKIVSKÅP, 1900-TALETS MITT

Stomme i plåt. Front med 4 lådor. Längd 41 cm. Djup 72 cm. Höjd 132 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Nyckel saknas.

Klubbat pris
950
83
87
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
3 aug 2019 19:35
950 SEK
3 aug 2019 19:35
900 SEK
3 aug 2019 19:35
875 SEK
3 aug 2019 19:35
825 SEK
3 aug 2019 19:14
750 SEK
2 aug 2019 21:14
700 SEK
2 aug 2019 21:14
675 SEK
2 aug 2019 21:13
650 SEK
2 aug 2019 21:13
600 SEK
1 aug 2019 11:53
525 SEK
1 aug 2019 11:26
475 SEK
1 aug 2019 11:25
425 SEK
1 aug 2019 11:25
400 SEK
30 jul 2019 21:57
350 SEK
28 jul 2019 21:13
300 SEK