SPEGEL, Fröseke, 1900-talets andra hälft.

Ram av kalkad ek. Etikettmärkt. 101 x 69 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
15 aug 2019 15:05
1 500 SEK
10 aug 2019 15:16
1 100 SEK
9 aug 2019 16:47
850 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57