BORDSLAMPOR, tenn, 2 st, 1920-/1930-tal.

Dekor av mässing och svärtat trä. Höjd till sockel 24 resp 35 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
1 950
185
212
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 aug 2019 17:34
1 950 SEK
3 aug 2019 17:34
1 850 SEK
3 aug 2019 17:34
1 800 SEK
3 aug 2019 17:34
1 700 SEK
3 aug 2019 17:06
1 300 SEK
3 aug 2019 16:31
1 200 SEK
3 aug 2019 16:31
1 150 SEK
3 aug 2019 16:30
1 100 SEK
3 aug 2019 16:30
1 000 SEK
2 aug 2019 22:37
800 SEK
31 jul 2019 23:16
350 SEK
29 jul 2019 0:40
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57