Madeleine Pyk – en samling F769

Bordslampa, funkis, 1930-tal.

Bordslampa, funkis, 1930-tal.

Lackerad metall och svärtat trä. En ställbar ljuspunkt. Höjd bl a 50 cm.

Slitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 900
180
206
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
30 aug 2019 19:36
1 900 SEK
30 aug 2019 19:12
1 800 SEK
30 aug 2019 18:12
800 SEK
23 aug 2019 16:31
550 SEK
23 aug 2019 10:34
500 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57