SIDEBOARD, möjligen Mjölby Intarsia, 1930-tal.

Fanerat med alm. Fem lådor samt två dörrar med bakomliggande hyllplan. Lådfronter med dekor av intarsia. Bredd 204. Djup 31. Höjd 74,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Fläckar. Smärre fanerskador.

Klubbat pris
14 000
1 236
1 289
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
7 aug 2019 19:13
14 000 SEK
7 aug 2019 19:13
13 800 SEK
7 aug 2019 19:13
13 300 SEK
7 aug 2019 19:13
12 800 SEK
7 aug 2019 19:12
12 500 SEK
7 aug 2019 19:12
12 000 SEK
7 aug 2019 19:12
11 800 SEK
7 aug 2019 19:11
10 200 SEK
7 aug 2019 19:11
10 000 SEK
7 aug 2019 19:11
8 700 SEK
7 aug 2019 19:11
8 500 SEK
7 aug 2019 19:11
6 200 SEK
8
7 aug 2019 19:11
6 000 SEK
7 aug 2019 19:10
5 600 SEK
7 aug 2019 19:10
5 400 SEK
7 aug 2019 19:10
4 200 SEK
7 aug 2019 19:07
4 000 SEK
6 aug 2019 22:54
3 200 SEK
6 aug 2019 17:09
3 000 SEK
6 aug 2019 14:59
2 800 SEK
6 aug 2019 10:18
2 600 SEK
3 aug 2019 22:50
2 400 SEK
3 aug 2019 9:29
2 200 SEK
2 aug 2019 14:39
1 800 SEK
2 aug 2019 11:34
1 700 SEK
1 aug 2019 23:11
1 100 SEK
1 aug 2019 14:08
1 000 SEK
1 aug 2019 13:31
880 SEK
31 jul 2019 22:08
500 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57