BAR, palisander. Dyrlund, Danmark 1970-tal.

Välvd front, fanerad med jakaranda/palisander, Skjutbara luckor och ytor i svart laminat, inredning för flaskor samt 2 mindre lådor. Stödben i krom. H 105, L 130, D ca 53.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
9 200
802
839
Utropspris
4 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
7 aug 2019 1:16
9 200 SEK
7 aug 2019 1:16
9 000 SEK
7 aug 2019 1:16
8 200 SEK
7 aug 2019 1:16
8 000 SEK
6 aug 2019 22:43
6 200 SEK
6 aug 2019 22:43
6 000 SEK
6 aug 2019 22:43
5 500 SEK
6 aug 2019 22:43
5 300 SEK
5 aug 2019 1:27
4 700 SEK
5 aug 2019 1:27
4 500 SEK
3 aug 2019 20:05
4 300 SEK
3 aug 2019 20:05
4 100 SEK
1 aug 2019 22:21
3 900 SEK
1 aug 2019 11:16
3 700 SEK
31 jul 2019 20:53
3 600 SEK
31 jul 2019 18:57
1 000 SEK
Om Cites