SOFFBORD, "Lunario", Cini Boeri.

Elliptisk glasskiva på förkromat underrede i metall. Längd 150 cm, bredd 110 cm, höjd 40 cm.

Smärre slitage. Nagg.

Klubbat pris
3 500
309
322
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
7 aug 2019 21:07
3 500 SEK
7 aug 2019 21:07
3 400 SEK
7 aug 2019 21:07
3 200 SEK
7 aug 2019 21:06
3 000 SEK
7 aug 2019 21:06
2 800 SEK
7 aug 2019 21:06
2 600 SEK
7 aug 2019 21:05
2 000 SEK
7 aug 2019 21:05
1 800 SEK
7 aug 2019 21:05
1 700 SEK
7 aug 2019 21:05
1 500 SEK
7 aug 2019 20:46
1 400 SEK
6 aug 2019 11:24
1 300 SEK
4 aug 2019 5:26
500 SEK
3 aug 2019 22:13
300 SEK