Arne Jones E1299

SÖHOLM STENTÖJ, bordslampa, stengods. Danmark, 1960-tal.

Modell 1203-4. Brunglaserad. Höjd på vas 38 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 800
171
195
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 aug 2019 20:23
1 800 SEK
8 aug 2019 20:23
1 200 SEK
8 aug 2019 20:11
1 100 SEK
8 aug 2019 19:12
1 000 SEK
6 aug 2019 14:38
350 SEK
5 aug 2019 21:01
300 SEK