ARNE JACOBSEN för FRITZ HANSEN. STOLAR, ett par "Myran".

Trebenta. 1960-tal. Metallstämpade FH Danmark. Formpressad bok. H ca 79, B 41. Nya tassar och stötdämpare medföljer.

Åldersrelaterat slitage. En stol med fläckad sits.

Klubbat pris
2 000
174
182
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
9 aug 2019 19:39
2 000 SEK
8 aug 2019 23:21
1 900 SEK
7 aug 2019 4:55
1 800 SEK
4 aug 2019 13:56
1 600 SEK
4 aug 2019 12:36
1 500 SEK
4 aug 2019 10:11
1 001 SEK
3 aug 2019 20:01
350 SEK
2 aug 2019 12:44
300 SEK