SIGVARD BERNADOTTE för BERGBOMS. TAKLAMPA, Modell "T-21"

Svartlackerad plåt (vit undersida) och mässing. Stämplad Sigv Bernadotte Ø 50.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repa.

Klubbat pris
3 450
301
315
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
9 aug 2019 20:54
3 450 SEK
9 aug 2019 20:54
3 250 SEK
9 aug 2019 20:53
2 905 SEK
9 aug 2019 20:53
2 705 SEK
9 aug 2019 20:52
2 400 SEK
9 aug 2019 16:16
2 200 SEK
9 aug 2019 16:16
2 005 SEK
6 aug 2019 20:17
2 000 SEK