Firma Svenskt Tenn

(Sverige, Grundat 1924)
Firma Svenskt Tenn
(Sverige, Grundat 1924)

BURK med LOCK, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1932.

Lock krönt med kattdjur. Total höjd 15 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar.

Formgivare

Klubbat pris
5 600
531
608
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
10
8 aug 2019 18:21
5 600 SEK
8 aug 2019 18:21
5 400 SEK
8 aug 2019 18:01
5 205 SEK
8 aug 2019 18:01
5 005 SEK
8 aug 2019 17:43
4 800 SEK
9
8 aug 2019 17:43
4 600 SEK
9
8 aug 2019 17:42
4 551 SEK
8 aug 2019 17:42
4 351 SEK
9
8 aug 2019 16:17
4 150 SEK
8 aug 2019 15:54
3 950 SEK
8
8 aug 2019 15:54
3 751 SEK
8
8 aug 2019 10:49
3 750 SEK
6 aug 2019 17:41
3 550 SEK
6 aug 2019 17:41
3 500 SEK
6 aug 2019 10:21
3 350 SEK
6 aug 2019 10:21
3 150 SEK
5 aug 2019 17:34
2 610 SEK
5 aug 2019 17:34
2 410 SEK
5 aug 2019 8:45
2 210 SEK
3 aug 2019 16:34
2 010 SEK
3 aug 2019 16:34
2 000 SEK
1 aug 2019 20:26
1 800 SEK
1 aug 2019 19:07
300 SEK