Ben Af Schulten

(Finland, Född 1939)
Ben Af Schulten
(Finland, Född 1939)

BEN AF SCHULTEN, Golvlampa, BS 812, Artek.

Vitlackerad metall, förkromat skaft. Halvmåneformad, justerbar skärm, höjd och riktning. Höjd ca 132 cm.

Buckla. Slitage, fläckar, repor.

Klubbat pris
395
4 163
452
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (13 bud)
10 aug 2019 20:37
395 EUR
10 aug 2019 20:37
375 EUR
10 aug 2019 19:21
370 EUR
9 aug 2019 11:17
350 EUR
9 aug 2019 11:17
340 EUR
3 aug 2019 13:11
320 EUR
3 aug 2019 13:09
300 EUR
3 aug 2019 13:09
300 EUR
3 aug 2019 13:08
260 EUR
3 aug 2019 13:08
240 EUR
3 aug 2019 11:41
220 EUR
2 aug 2019 16:21
200 EUR
2 aug 2019 16:04
100 EUR

Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492