KLÄDHÄNGARE. "Sciangai" formgiven av De Pas, D'Urbino, Lomazzi för Zanotta, sent 1900-tal

Svartmålad bok. Utfälld H 145, Ø 65, ihopfälld H 160, Ø ca 12.

Helhetsintrycket är gott. Något slitage.

Formgiven 1973. Compasso D'oro 1979

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
11
10 aug 2019 21:35
2 400 SEK
9
10 aug 2019 21:05
2 200 SEK
10
9 aug 2019 23:11
2 000 SEK
9
7 aug 2019 14:42
1 450 SEK
5 aug 2019 21:23
1 350 SEK
8
5 aug 2019 13:10
1 100 SEK
5 aug 2019 8:34
1 000 SEK
5 aug 2019 7:21
900 SEK
4 aug 2019 20:08
850 SEK
4 aug 2019 10:27
800 SEK
3 aug 2019 22:26
500 SEK
3 aug 2019 9:41
350 SEK
2 aug 2019 17:11
300 SEK