Madeleine Pyk – en samling F769

VINKYLARE, vitmetall, 1900-tal.

Med randdekor. Höjd 24 cm.

Slitage.

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 aug 2019 22:00
650 SEK
11 aug 2019 14:45
600 SEK
11 aug 2019 14:45
600 SEK
10 aug 2019 16:59
550 SEK
9 aug 2019 9:06
500 SEK
9 aug 2019 9:06
450 SEK
9 aug 2019 9:06
400 SEK
9 aug 2019 9:06
350 SEK
7 aug 2019 0:10
300 SEK