TRÄDGÅRDSMÖBLER, fem delar, "High-tech", Nisse Strinning, Grythyttan, 2000-tal. Formgivna 1984.

Bord, vit, varmförzinkat stativ. Mått 110x70, höjd 71,5 cm. Stolar av varmförzinkat stål, stapelbara. Sitthöjd 45 cm. Total höjd 76 cm.

Slitage, smärre märken och repor, fläckar.

Klubbat pris
5 800
506
529
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
9
11 aug 2019 19:52
5 800 SEK
10
11 aug 2019 19:51
5 600 SEK
9
11 aug 2019 19:51
5 400 SEK
10
11 aug 2019 19:51
5 200 SEK
9
11 aug 2019 19:51
5 000 SEK
10
11 aug 2019 19:51
4 800 SEK
9
11 aug 2019 19:51
4 600 SEK
10
11 aug 2019 19:50
4 400 SEK
9
10 aug 2019 21:37
4 200 SEK
8
10 aug 2019 21:37
4 000 SEK
9
10 aug 2019 21:37
4 000 SEK
8
10 aug 2019 21:36
3 800 SEK
9
10 aug 2019 21:36
3 600 SEK
8
9 aug 2019 22:56
3 400 SEK
7 aug 2019 17:37
3 200 SEK
7 aug 2019 17:37
3 000 SEK
6 aug 2019 16:42
2 000 SEK
6 aug 2019 15:09
1 000 SEK
6 aug 2019 10:22
800 SEK
6 aug 2019 6:02
600 SEK
5 aug 2019 23:48
550 SEK
5 aug 2019 21:11
500 SEK