JOHN BONÉ, soffbord, Danmark. 1900-talets andra hälft.

Soffbord av teak, signerat. Längd 166, bredd 56, höjd 47 cm.

Smärre slitage. Repor. Fläckar.

Klubbat pris
3 500
309
322
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 aug 2019 12:42
3 500 SEK
28 aug 2019 12:42
3 500 SEK
28 aug 2019 8:43
3 300 SEK
28 aug 2019 8:42
3 100 SEK
28 aug 2019 8:42
3 000 SEK
23 aug 2019 20:29
2 500 SEK
23 aug 2019 19:29
2 300 SEK
23 aug 2019 19:28
2 100 SEK
23 aug 2019 19:28
2 000 SEK
23 aug 2019 17:39
1 800 SEK
22 aug 2019 21:48
1 600 SEK
22 aug 2019 13:28
1 400 SEK