KANNA, glas och vitmetall, 1900-talets andra hälft, inköpt på Firma Svenskt Tenn.

Höjd 26,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 700
323
338
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
12 aug 2019 18:51
3 700 SEK
11 aug 2019 22:42
3 500 SEK
11 aug 2019 22:42
3 400 SEK
11 aug 2019 21:44
2 700 SEK
11 aug 2019 21:44
2 500 SEK
7 aug 2019 9:07
2 400 SEK
7 aug 2019 9:07
2 200 SEK
7 aug 2019 8:14
2 000 SEK
6 aug 2019 14:21
1 200 SEK