Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSLAMPA, Frank Bentler, Danmark, 1960-tal.

Fot och skaft i blankkromad metall med vinröd plastskärm. Höjd 46 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
18 aug 2019 16:40
2 000 SEK
18 aug 2019 16:40
2 000 SEK
18 aug 2019 16:37
1 900 SEK
18 aug 2019 16:37
1 800 SEK
15 aug 2019 12:32
1 700 SEK
15 aug 2019 12:32
1 600 SEK
14 aug 2019 22:16
1 450 SEK
14 aug 2019 22:16
1 350 SEK
14 aug 2019 1:29
1 211 SEK
13 aug 2019 0:54
1 111 SEK
13 aug 2019 0:45
1 100 SEK
13 aug 2019 0:05
1 000 SEK
13 aug 2019 0:05
1 000 SEK
12 aug 2019 22:27
800 SEK