1170476
BORDSLAMPA, Frank Bentler, Danmark, 1960-tal.
Bordslampa, frank bentler, danmark, 1960 tal

Fot och skaft i blankkromad metall med vinröd plastskärm. Höjd 46 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
186
207
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
18 aug 16:40
2 000 SEK
18 aug 16:40
2 000 SEK
18 aug 16:37
1 900 SEK
18 aug 16:37
1 800 SEK
15 aug 12:32
1 700 SEK