Barton Lidice Benes

(USA, 1942-2012)
Barton Lidice Benes
(USA, 1942-2012)

BARTON LIDICE BENES, collage/blandteknik på papper i plexilåda, signerad Barton Lidice Benes & daterad 1985 med blyert

Utan titel. 32 x 28 x 5,5 cm inkl. låda.

Ej examinerad ur låda.

Klubbat pris
5 500
485
506
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8
12 aug 2019 21:15
5 500 SEK
10
12 aug 2019 20:57
5 300 SEK
11
12 aug 2019 18:30
5 100 SEK
10
12 aug 2019 17:07
4 900 SEK
11
12 aug 2019 16:15
4 700 SEK
10
10 aug 2019 8:28
4 500 SEK
9
9 aug 2019 9:36
4 300 SEK
8 aug 2019 19:10
4 100 SEK
8
8 aug 2019 19:10
4 000 SEK
8
8 aug 2019 14:03
3 900 SEK
8 aug 2019 14:03
3 700 SEK
8 aug 2019 12:59
3 650 SEK
8 aug 2019 12:58
3 450 SEK
8 aug 2019 12:58
3 450 SEK
8 aug 2019 9:40
3 250 SEK
7 aug 2019 18:15
3 200 SEK
7 aug 2019 17:29
3 000 SEK
7 aug 2019 9:00
2 700 SEK
7 aug 2019 8:59
2 500 SEK
6 aug 2019 20:38
2 000 SEK
6 aug 2019 17:41
1 899 SEK
6 aug 2019 13:33
716 SEK
6 aug 2019 12:58
666 SEK