Madeleine Pyk – en samling F769

CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets slut.

Helstoppade med lösa stoppade dynor, helt klädda i brunt läder, knapphäftning. Sitthöjd c:a 50 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Klubbat pris
12 000
1 140
1 309
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
14 aug 2019 7:32
12 000 SEK
14 aug 2019 7:32
11 500 SEK
13 aug 2019 22:54
11 000 SEK
13 aug 2019 22:54
10 500 SEK
13 aug 2019 22:53
9 400 SEK
13 aug 2019 22:53
9 200 SEK
13 aug 2019 22:04
8 400 SEK
13 aug 2019 22:04
8 200 SEK
13 aug 2019 22:04
8 000 SEK
13 aug 2019 21:56
6 200 SEK
13 aug 2019 21:56
6 000 SEK
13 aug 2019 21:25
5 200 SEK
11 aug 2019 17:52
5 000 SEK
11 aug 2019 17:52
4 800 SEK
11 aug 2019 17:50
4 600 SEK
11 aug 2019 17:50
4 400 SEK
11 aug 2019 17:49
4 200 SEK
11 aug 2019 17:49
4 000 SEK
11 aug 2019 17:05
2 600 SEK
11 aug 2019 17:05
2 400 SEK
10 aug 2019 20:46
2 200 SEK
9 aug 2019 17:43
2 000 SEK
7 aug 2019 13:03
1 600 SEK