Atelier Borgila

(Sverige)
Atelier Borgila
(Sverige)

ATELIER BORGILA, SKÅLFAT, sterling silver. Stockholm, 1961, 856 gram.

Diameter 30,8 cm.

Slitage.

Proveniens

Carl-Eric Björkegrens samling.
Svensk privatsamling.

Klubbat pris
4 000
355
374
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 aug 2019 17:39
4 000 SEK
23 aug 2019 18:21
3 599 SEK
20 aug 2019 6:55
2 222 SEK
19 aug 2019 18:47
1 600 SEK