JALUSISKÅP, ek, 1900-talets mitt.

Två jalusier, två hyllplan. Höjd 213 cm, bredd 110 cm, djup 56 cm.

Slitage. Smärre skador. Ett hyllplan senare. Bakstycke med upptagna hål. Låsbleck löst, medföljer. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 400
213
222
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
14 aug 2019 20:54
2 400 SEK
13 aug 2019 23:10
2 200 SEK
12 aug 2019 22:57
2 000 SEK
11 aug 2019 22:35
1 125 SEK
9 aug 2019 11:44
1 025 SEK
8 aug 2019 22:28
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46