W.A. Bolin

(Sverige)
W.A. Bolin
(Sverige)

W.A. BOLIN, kåsa / skål, silver, Stockholm 1941, 203g.

Med liten hänkel med sågad och pålädd reliefdekor. Längd 20 cm.

Smärre slitage. Smärre repor.

Klubbat pris
6 800
645
738
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
14 aug 2019 19:15
6 800 SEK
14 aug 2019 19:15
6 600 SEK
14 aug 2019 19:09
6 400 SEK
14 aug 2019 18:16
6 200 SEK
14 aug 2019 18:10
6 000 SEK
14 aug 2019 18:10
5 875 SEK
14 aug 2019 18:09
5 675 SEK
14 aug 2019 18:09
5 475 SEK
14 aug 2019 17:53
5 275 SEK
14 aug 2019 17:31
5 075 SEK
14 aug 2019 17:31
5 001 SEK
14 aug 2019 17:30
4 875 SEK
14 aug 2019 17:30
4 675 SEK
14 aug 2019 14:18
4 475 SEK
13 aug 2019 10:47
4 275 SEK
13 aug 2019 10:47
4 202 SEK
13 aug 2019 0:00
4 001 SEK
12 aug 2019 23:58
4 000 SEK
12 aug 2019 10:58
3 200 SEK
12 aug 2019 10:49
3 000 SEK
12 aug 2019 10:49
2 975 SEK
12 aug 2019 10:49
2 775 SEK
8 aug 2019 21:43
2 225 SEK
8 aug 2019 21:43
2 025 SEK
8 aug 2019 10:13
2 000 SEK
7 aug 2019 18:00
500 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46