Nils Landberg

(Sverige, 1907-1991)
Nils Landberg
(Sverige, 1907-1991)

NILS LANDBERG, 3 delar, Orrefors 1900-talets mitt Senare del.

Champagnekylare, ishink samt kanna. Blått resp grönt glas. Samtliga delar etikettmärkta. Höjd ca 14, 21 resp 30 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
19 aug 2019 21:12
1 100 SEK
13 aug 2019 22:55
1 000 SEK
13 aug 2019 20:18
350 SEK

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46