1171042
ANNE NILSSON, champagneglas, 12 st, "Clown", Orrefors, signerade.
Anne nilsson, champagneglas, 12 st, "clown", orrefors, signerade

Champagneglasen 'Clown' har polykorm, handmålad dekor med olika motiv. Merparten med etikett. Serien 'Clown' är designad av Anne Nilsson och lanserades av Orrefors 1992. Höjd 27 cm.

Minimalt slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 000
656
729
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
20 aug 18:16
7 000 SEK
15 aug 22:14
6 000 SEK
15 aug 10:15
4 200 SEK
15 aug 9:34
4 000 SEK
14 aug 19:58
3 000 SEK