CARL-HARRY STÅLHANE, skål, stengods, Rörstrand.

Brun harpälsglasyr. Signerad R SWEDEN CHS. Diameter 29 cm.

Minimalt slitage.

Klubbat pris
2 077
197
226
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 aug 2019 19:43
2 077 SEK
14 aug 2019 19:43
2 000 SEK
14 aug 2019 19:43
1 966 SEK
14 aug 2019 19:43
1 866 SEK
14 aug 2019 19:42
1 733 SEK
14 aug 2019 19:42
1 633 SEK
14 aug 2019 19:01
1 500 SEK
13 aug 2019 19:45
1 000 SEK
12 aug 2019 20:23
500 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46