Kerstin Hörlin-Holmquist

(Sverige, 1925-1997)
Kerstin Hörlin-Holmquist
(Sverige, 1925-1997)

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, fåtölj, "Stora Adam", Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Originalklädsel av skinn. Sitthöjd ca 40 cm.

Slitage. Fläckar. Bristningar. Märken.

Klubbat pris
10 510
916
959
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
11
14 aug 2019 18:10
10 510 SEK
13
14 aug 2019 18:10
10 010 SEK
11
14 aug 2019 18:08
9 200 SEK
13
14 aug 2019 18:08
9 000 SEK
11
14 aug 2019 18:07
8 200 SEK
13
14 aug 2019 18:07
8 000 SEK
11
14 aug 2019 18:07
6 210 SEK
13
14 aug 2019 18:07
6 010 SEK
11
14 aug 2019 18:07
5 400 SEK
12
14 aug 2019 18:07
5 200 SEK
11
14 aug 2019 18:07
4 700 SEK
10
14 aug 2019 18:07
4 500 SEK
10
14 aug 2019 12:18
4 400 SEK
9
14 aug 2019 12:18
4 200 SEK
9
14 aug 2019 8:43
3 100 SEK
8
13 aug 2019 18:33
2 900 SEK
13 aug 2019 3:33
2 700 SEK
10 aug 2019 16:39
2 500 SEK
9 aug 2019 1:49
1 800 SEK
8 aug 2019 22:28
1 700 SEK
8 aug 2019 21:41
1 500 SEK
8 aug 2019 21:37
1 200 SEK
8 aug 2019 16:24
1 000 SEK
8 aug 2019 14:56
300 SEK

Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57