Arne Jones E1299

Anders Pehrson

(Sverige, 1912-1982)
Anders Pehrson
(Sverige, 1912-1982)

ANDERS PEHRSON, taklampa, "Crystal", Ateljé Lyktan, 1900-talets senare del.

Glas och metall. Diameter 33. Height 24 cm.

Smärre slitage. Ett smärre nagg. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 600
342
391
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 aug 2019 17:31
3 600 SEK
28 aug 2019 17:28
3 400 SEK
28 aug 2019 16:32
3 200 SEK
28 aug 2019 16:31
3 000 SEK
28 aug 2019 16:31
2 900 SEK
28 aug 2019 16:27
2 600 SEK
26 aug 2019 8:15
2 400 SEK
25 aug 2019 16:33
2 200 SEK
25 aug 2019 16:33
2 100 SEK
23 aug 2019 17:05
2 000 SEK
23 aug 2019 3:03
1 000 SEK
21 aug 2019 22:44
300 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79