JOHAN PETTER JOHANSSON, INDUSTRILAMPA, "Triplex-pendel", 1900-talets mitt.

Teleskopmodell, justerbar riktning. Längd 145-315 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Klubbat pris
721
7 599
825
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (17 bud)
8
30 aug 2019 20:47
721 EUR
28 aug 2019 11:02
701 EUR
28 aug 2019 11:02
700 EUR
27 aug 2019 16:55
670 EUR
27 aug 2019 16:55
650 EUR
25 aug 2019 9:45
530 EUR
23 aug 2019 23:52
510 EUR
23 aug 2019 23:52
500 EUR
23 aug 2019 16:27
470 EUR
23 aug 2019 16:27
450 EUR
23 aug 2019 16:23
320 EUR
23 aug 2019 16:23
300 EUR
23 aug 2019 12:43
240 EUR
23 aug 2019 12:43
220 EUR
23 aug 2019 10:54
200 EUR
22 aug 2019 21:03
110 EUR
22 aug 2019 16:21
100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977