Madeleine Pyk – en samling F769

SIDEBOARD Art Deco-stil modern tillverkning

Fanerad med valnöt, rektangulär skiva på kopplade ben, längd 123, bred 46, höjd 83 cm

Mindre slitage

Klubbat pris
4 800
455
521
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
26 aug 2019 21:00
4 800 SEK
26 aug 2019 20:57
4 600 SEK
26 aug 2019 20:43
4 400 SEK
26 aug 2019 20:42
4 200 SEK
26 aug 2019 20:18
4 000 SEK
23 aug 2019 17:48
3 800 SEK
22 aug 2019 17:12
3 600 SEK
22 aug 2019 17:12
3 500 SEK
22 aug 2019 17:11
3 400 SEK
22 aug 2019 17:11
3 200 SEK
22 aug 2019 10:00
2 800 SEK
22 aug 2019 10:00
2 600 SEK
19 aug 2019 19:56
2 500 SEK
19 aug 2019 16:38
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13