SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Förkromad metallstomme med två glasskivor. På hjul. Längd 70, bredd 45, höjd 70 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
30 aug 2019 19:49
2 400 SEK
27 aug 2019 15:55
2 200 SEK
23 aug 2019 0:37
2 000 SEK