SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Serveringsvagn med stomme av mässing, två glasskivor. Längd 70, bredd 50, höjd 71 cm.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
27 aug 2019 17:43
4 200 SEK
26 aug 2019 17:59
4 000 SEK
26 aug 2019 17:59
4 000 SEK
26 aug 2019 17:59
3 800 SEK
26 aug 2019 17:59
3 600 SEK
26 aug 2019 17:03
3 400 SEK
26 aug 2019 16:10
3 200 SEK
26 aug 2019 16:10
3 000 SEK
26 aug 2019 16:10
2 800 SEK
26 aug 2019 16:09
2 600 SEK
26 aug 2019 16:09
2 400 SEK
26 aug 2019 16:09
2 200 SEK
26 aug 2019 16:09
2 000 SEK
26 aug 2019 15:40
1 800 SEK
26 aug 2019 8:55
1 500 SEK
25 aug 2019 22:45
1 200 SEK
25 aug 2019 19:51
1 050 SEK
25 aug 2019 19:36
980 SEK
25 aug 2019 11:46
500 SEK
23 aug 2019 7:29
450 SEK
22 aug 2019 15:34
400 SEK
22 aug 2019 13:18
350 SEK
21 aug 2019 16:32
300 SEK