SIDEBOARD, Swedish Modern, 1900-talets första hälft.

Fanerat med björk samt ek. Svärtade detaljer. Fem skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, samt tre utdragbara avlastningsskivor. Beslag av mässing. Bredd 201, djup 67, höjd 95 cm.

Smärre slitage. Fläckar. Märken.

Klubbat pris
11 500
1 015
1 059
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
26 aug 2019 17:29
11 500 SEK
26 aug 2019 17:29
11 500 SEK
26 aug 2019 17:26
11 000 SEK
26 aug 2019 17:24
10 500 SEK
26 aug 2019 17:24
10 200 SEK
26 aug 2019 17:24
10 000 SEK
26 aug 2019 17:24
9 800 SEK
26 aug 2019 17:24
9 600 SEK
26 aug 2019 17:24
9 400 SEK
26 aug 2019 17:23
9 200 SEK
26 aug 2019 15:38
9 000 SEK
26 aug 2019 15:38
8 900 SEK
26 aug 2019 15:37
8 200 SEK
26 aug 2019 15:37
8 000 SEK
26 aug 2019 15:18
7 200 SEK
26 aug 2019 15:01
7 000 SEK
26 aug 2019 15:01
6 700 SEK
26 aug 2019 15:01
6 500 SEK
26 aug 2019 14:44
6 200 SEK
26 aug 2019 14:44
6 000 SEK
26 aug 2019 14:42
5 700 SEK
26 aug 2019 14:42
5 500 SEK
26 aug 2019 14:14
5 200 SEK
26 aug 2019 9:37
5 000 SEK
25 aug 2019 22:53
3 500 SEK
24 aug 2019 20:13
3 000 SEK
21 aug 2019 8:56
1 000 SEK
20 aug 2019 20:32
500 SEK