ROGER PERSSON, bord/matbord, "Bespoke", Swedese 2010

Ek, längd 200, bredd 90, höjd 72 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Undertill skena av metall på en kortsidan

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 aug 2019 21:11
3 700 SEK
29 aug 2019 21:08
3 500 SEK
29 aug 2019 21:06
3 300 SEK
29 aug 2019 21:05
3 100 SEK
29 aug 2019 21:05
3 000 SEK
29 aug 2019 21:05
2 800 SEK
29 aug 2019 21:05
2 600 SEK
29 aug 2019 21:02
2 400 SEK
29 aug 2019 20:59
2 200 SEK
29 aug 2019 20:59
2 100 SEK
29 aug 2019 20:53
2 000 SEK
29 aug 2019 19:50
1 300 SEK
27 aug 2019 21:36
1 200 SEK
21 aug 2019 23:50
900 SEK
21 aug 2019 23:30
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13