Karl Erik Ekselius

(Sverige, 1914-1998)
Karl Erik Ekselius
(Sverige, 1914-1998)

KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer ett par, för JOC-möbler, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Stomme av teak. Sits och rygg med läder. Sitthöjd 39, bredd 63, höjd 77, djup 55 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
6 600
583
608
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
26 aug 2019 17:02
6 600 SEK
26 aug 2019 17:01
6 400 SEK
26 aug 2019 17:01
6 300 SEK
26 aug 2019 17:01
6 200 SEK
26 aug 2019 17:01
6 000 SEK
26 aug 2019 17:01
5 900 SEK
26 aug 2019 17:00
5 800 SEK
26 aug 2019 17:00
5 600 SEK
26 aug 2019 17:00
5 500 SEK
26 aug 2019 17:00
5 400 SEK
26 aug 2019 17:00
5 200 SEK
26 aug 2019 17:00
5 000 SEK
26 aug 2019 17:00
4 800 SEK
26 aug 2019 16:59
4 600 SEK
26 aug 2019 10:43
4 400 SEK
26 aug 2019 10:37
4 200 SEK
26 aug 2019 9:38
4 000 SEK
25 aug 2019 14:19
3 800 SEK
25 aug 2019 8:03
3 600 SEK
25 aug 2019 8:03
3 401 SEK
25 aug 2019 1:07
3 400 SEK
24 aug 2019 19:28
3 200 SEK
24 aug 2019 19:28
3 069 SEK
24 aug 2019 10:57
3 000 SEK
23 aug 2019 19:53
2 700 SEK
21 aug 2019 21:33
2 400 SEK
21 aug 2019 21:32
2 200 SEK
20 aug 2019 19:54
2 000 SEK