ALF SVENSSON, soffbord, Bra Bohag, 1950/60-tal.

Underrede i teak. Ovan löstagbar glasskiva. ca 90 x 90, höjd 50 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre nagg.

Klubbat pris
3 301
291
304
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 aug 2019 18:23
3 301 SEK
28 aug 2019 18:22
3 101 SEK
28 aug 2019 18:22
3 000 SEK
28 aug 2019 16:45
2 800 SEK
28 aug 2019 16:45
2 600 SEK
28 aug 2019 16:45
2 500 SEK
25 aug 2019 21:02
1 800 SEK
25 aug 2019 1:23
500 SEK