Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

PAOLO PIVA, Soffa, "Alanda", B&B Italien, 1900-talets slut

Beklädd med randmönstrad textilklädsel. Ben av metall. Ställbar rygg. Sitthöjd ca 46 cm. Längd ca 260 cm. Etikettmärkt.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
4 200
398
456
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
27 aug 2019 16:10
4 200 SEK
27 aug 2019 12:52
4 000 SEK
26 aug 2019 16:21
3 700 SEK
25 aug 2019 20:54
1 200 SEK
25 aug 2019 9:09
1 000 SEK
23 aug 2019 16:43
500 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79